Giorgio Carelli - barna bőr laptop táska 270701011
0 / 5
0 / 5
Valódi bőrből készült laptop és irattartó táska. Három nagyobb cipzáras szivacsozott rekesze van, melyekben 15 laptopunkat és iratainkat, személyes dolgainkat kényelmesen el tudjuk helyezni. Elején még egy kis cipzáras zseb rejtőzik. Hosszú, állítható vállpántja van.
| Termék ID: | #6739194 |
| 100% pénzvisszafizetési garancia: | 14 napon belül |
| Anyag: | Bőr |
| Export Kép: | https://www.amigotaska.hu/shop_ordered/59948/pic/export_img/Gio270701011.jpg |
| Garancia: | Maximum 5 év |
| Magasság: | 25cm |
| Mélység: | 12cm |
| Szállítási díj csomagpontra: | Ingyenes Szállitás |
| Szélesség: | 41cm |
| Szín: | Barna |
| Terméktípus: | Laptoptáskák 15" - 16" |