Giorgio Carelli - barna bőr laptop táska 270706011
0 / 5
0 / 5
Valódi bőrből készült laptop és irattartó táska. Két nagyobb cipzáras szivacsozott rekesze van, melyekben 15 laptopunkat és iratainkat, személyes dolgainkat kényelmesen el tudjuk helyezni. Elején három kis cipzáras zseb rejtőzik. Hátulján lévő pánt segítségével bőrönd húzószárára tehető. Hosszú, állítható vállpántja van.
| Termék ID: | #6739097 |
| 100% pénzvisszafizetési garancia: | 14 napon belül |
| Anyag: | Bőr |
| Export Kép: | https://www.amigotaska.hu/shop_ordered/59948/pic/export_img/Gio270706011.jpg |
| Garancia: | Maximum 5 év |
| Magasság: | 30cm |
| Mélység: | 10cm |
| Szállítási díj csomagpontra: | Ingyenes Szállitás |
| Szélesség: | 42cm |
| Szín: | Barna |
| Terméktípus: | Laptoptáskák 15" - 16" |