Heavy Tools - fekete textil laptop táska 14" ettola black
0 / 5
0 / 5
Laptop tartó táska unisex színben, egy rekesszel, cipzáras záródással, cipzáras elülső és belső zsebbel, párnázott anyagból, levehető és állítható vállpánttal, kis márkajelzéssel az elején.
| Termék ID: | #6740787 |
| 100% pénzvisszafizetési garancia: | 14 napon belül |
| Anyag: | Poliészter |
| Export Kép: | https://www.amigotaska.hu/shop_ordered/59948/pic/export_img_2/Heaettolablack.jpg |
| Garancia: | 1 év szavatosság |
| Magasság: | 27cm |
| Mélység: | 4cm |
| Szállítási díj csomagpontra: | Ingyenes Szállitás |
| Szélesség: | 35cm |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Laptoptáskák 12" - 14" |