Heavy Tools - fekete textil laptop tok 14" efir black
0 / 5
0 / 5
Laptop tartó egy rekesszel, cipzáras záródással, párnázott anyagból, kis márkajelzéssel az elején.
| Termék ID: | #6738722 |
| 100% pénzvisszafizetési garancia: | 14 napon belül |
| Anyag: | Poliészter |
| Export Kép: | https://www.amigotaska.hu/shop_ordered/59948/pic/export_img_2/Heaefirblack.jpg |
| Garancia: | 1 év szavatosság |
| Magasság: | 22cm |
| Mélység: | 3cm |
| Szállítási díj csomagpontra: | Ingyenes Szállitás |
| Szélesség: | 33cm |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Laptoptáskák 12" - 14" |