Krayon RPET laptoptáska (AP722039-06A)
0 / 5
0 / 5
Teljesen párnázott RPET laptoptáska rekeszekkel. Kompatibilis 15 méretű laptop méretig. 300D RPET poliészter. Megkülönböztető RPET címkével. "
| Termék ID: | #6741215 |
| Cikkszám: | AP722039-06A |
| EAN kód: | 5996425608059 |
| Elsődleges szín: | Sötétkék |
| Méret: | 395×290×35 mm |
| Származási ország: | CN |
| táska_kapacitása: | 3 l |
| táska_terhelhetőség: | 4 kg |