Avide - Sorolható LED lámpatest, 122, 5 cm (nano) (ALNLNW-24W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551121 |
| Anyag: | műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 1225 mm |
| Lámpatest fényáram: | 2400 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 24 W LED modul |
| Magasság méret: | 32 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szélesség méret: | 41 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 20-29,9 W LED modul |
| Védettség: | IP65 |