COBALT termékcsalád - COBALT Led tápegység ZPV-60-12 60W 12V 5A IP67 (ZPV-60-12)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551990 |
| Abszolút Teljesítmény: | 60 Watt |
| Burkolat: | Műanyag tokozott IP67 |
| Burkolat alapanyaga: | Műanyag |
| Csatlakozó: | Csupaszított kábelvég |
| Frekvencia: | 50/60Hz |
| Garancia időtartama: | 3 Év garancia |
| IP Védettség: | IP67 |
| Kimeneti áramerősség: | 5A |
| Kimeneti feszültség: | DC 12V |
| Kivitel: | Műanyagtokozás |
| Maximális terhelhetőség: | 100% |
| Méret: | 162 × 42.5 × 32 mm |
| Működési feszültség: | 90 ÷ 264VAC |
| Szükséges minimális terhelés: | 20% |
| Tápegység teljesítmény: | 60 Watt |
| Teljesítmény tényező Pf: | - |
| Termékek: | Led tápegység |
| Üzemi hőmérséklet (°C): | -20-45 |
| Zavarszűrés: | - |