Colors - Colors® Neon Flex 360° 25mm 24V Természetes fehér (NNR25-9NW24CSN050BC0500-ESD)
0 / 5
0 / 5
Folyamatos, megszakítás nélküli, minden irányba világító fénycső. Kialakítása flexibilis, környezetbarát rugalmas szilikonból készül, amely olyan egyedi optikai élményt bizotsít a terméknek, hogy nem lesz benne árnyék. UV-álló, sav-, lúg- és tűzálló anyaga sokoldalú felhasználási lehetőséget biztosít, nem csak a háztartásban. A termékhez 5 méterenként tartozik 8db átlátszó rögzítő, illetve csavarok és tiplik. A szükséges tápegységet külön kell megvásárolni, NEM része a terméknek.
| Termék ID: | #2551699 |
| Fény színe: | Természetes fehér |
| Fényerő méterenként: | 950 lm |
| Garancia időtartama: | 3 év |
| IP Védettség: | IP65 |
| Led Chip típusa: | Monochrome |
| Letölthető dokumentum: | https://ledlampahaz.hu/shop_ordered/5467/pic/Adatlapok/COLORSLED/NNR25-9SW24CSN050BC0500-ESD.pdf |
| Méterenkénti teljesítmény: | 14.4 W/m |
| Működési feszültség: | 24VDC |
| Ra index: | >90 |
| Szalag szélesség: | 25 mm |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Szórásszög: | 360° |
| Teljesítmény méterenként: | 14,4W |
| Termékek: | Led szalag |