Colors - NMS0410 SIDE BEND Neon flex szalag 7, 2W/m 24V CRi90 4000K (NMS0410-9NW24CSN050CC0500)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552872 |
| Fény színe: | Természetes fehér |
| Fényerő méterenként: | 220 lm |
| Garancia időtartama: | 3 év |
| IP Védettség: | IP67 |
| Letölthető dokumentum: | https://ledlampahaz.hu/shop_ordered/5467/pic/Adatlapok/COLORSLED/NMS0410-9NW24CSN050CC0500.pdf |
| Méterenkénti teljesítmény: | 7.2 W/m |
| Működési feszültség: | 24VDC |
| Szalag szélesség: | 04x10 mm |
| Teljesítmény méterenként: | 7,2W |
| Termékek: | Led szalag |