Conlight - 7822983 Rádiófrekvenciás Dimmer Fehér, RGB, RGBW, CCT Ledszalaghoz (Vezérlő) 2.4GHz (CON7822983)
0 / 5
0 / 5
Amiért mindenképp megéri:
Színenkénti 1 Csatornás Vezérlés: 5 az 1ben többfunkciós LED szalag fényerőszabályzó, külön csatornán kezeli a fehér színt.
Optimális Kompatibilitás: Fehér, RGB, RGBW, CCT LED szalagokhoz használható, de RGB szalagok esetén külön fehér csatornát igényel.
WiFi Csatlakoztatás Lehetősége: WiFi box beiktatásával mobiltelefonról/tabletről is irányítható.
Hatékony Hatótávolság: Akár 30 méteres hatótávolság a 2.4GHz rádiófrekvenciás technológiával.
Erős Teljesítmény: 180W teljesítmény, 15A áram, 6A csatorna áram.
Könnyű Telepítés: Sorkapocs típusú csatlakozóval rendelkezik.
Belső Használatra Termett: IP20 védettségű, nem vízálló kivitel.
Kompakt Méretek: 124x38x23 mm méretű, így könnyen elhelyezhető.
1 Év Garancia: A termékre 1 év garancia vonatkozik a megbízhatóság biztosítása érdekében.
Fizetési és szállítási információk×
| Termék ID: | #2552077 |
| Áram: | 15A |
| Csatlakozó típusa: | Sorkapocs |
| Csatlakoztatási lehetőség: | WiFi box (nem tartozék) |
| Csatorna áram: | 6A |
| Elem típus: | Nem elemes |
| Feszültség: | DC 12V-24V |
| Garancia: | 1 év |
| Kompatibilitás: | Fehér, RGB, RGBW, CCT LED szalagokhoz |
| Max. hatótávolság: | 30m |
| Méret (HSzM): | 124x38x23 mm |
| Teljesítmény: | 180W |
| Védelmi besorolás: | IP20 |