EGLO - Alumínium sín LED világítással 1, 14 méteres, fehér (Tp Light L) (98809)
0 / 5
0 / 5
A csomag az opál burkolatot is tartalmazza.
| Termék ID: | #2549800 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 1140 mm |
| Lámpatest fényáram: | 3200 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 4x6,5 W LED modul |
| Magasság méret: | 39 mm |
| Szélesség méret: | 46 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 20-29,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |