EGLO - Sínadapteres LED spot lámpa, fehér (Tp Downlight) (98815)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549519 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 285 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1350 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 3x3,5 W LED modul |
| Magasság méret: | 34 mm |
| Szélesség méret: | 44 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |