ELDLUX - Adapter a 10mm flexibilis LED szalaghoz (LSP10MM)
0 / 5
0 / 5
A termék max. 50m LED szalag szabályozására alkalmas!
| Termék ID: | #2554199 |
| EAN kód: | 5999569616805 |
| Anyag: | Műanyag |
| Feszültség (V): | 230 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Névleges áram (A): | Max 3 A |
| Szín: | Fehér |
| Teljesítmény (W): | Max 500 W |