ELDLUX - Trafó DC: 12V Max. 60w/5A IP20 163*53*20mm (PS1260)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932 Átmenetileg a termék nem elérhető! trafó bekötési útmutató Stabilizált, egyenáramú, 12/24 Voltos tápegység - LED szalag, LED modul üzemeltetéséhez. Figyelem, csak szakember helyezheti üzembe! A védővezeték bekötése minden esetben szükséges. Felhasználási terület: Fém házas tápegység a 12/24 Voltos, LED modulok, LED szalagok, LED lámpák üzemeltetéséhez. Rendkívül vékony kivitelű tápegység, mely kialakításának köszönhetően, szűkebb, nehezebben elérhető helyeken is felhasználható. Információk a termékről: - A táp működése nagyobb hanghatással járhat, ezért javasoljuk a szerelődoboz használatát. - Fémház gondoskodik a termék hűtéséről. - Csatlakozó a földelés bekötéséhez is. - IP20 szabvánnyal rendelkezik.
| Termék ID: | #2552120 |
| EAN kód: | 5999569616751 |
| Anyag: | Alumínium |
| Feszültség (V): | 12 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 20 mm |
| Mélység (mm): | 53 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +15℃ - +50℃ |
| Névleges áram (A): | Max 5 A |
| Szabályozható: | Nem |
| Szélesség (mm): | 163 mm |
| Szín: | Ezüst |
| Teljesítmény (W): | Max 60 W |