ELDLUX - Trafó DC: 24V Max. 300w/12.5A IP20 208*63*29mm (PS24300)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932 trafó bekötési útmutató Stabilizált, egyenáramú, 12/24 Voltos tápegység - LED szalag, LED modul üzemeltetéséhez. Figyelem, csak szakember helyezheti üzembe! A védővezeték bekötése minden esetben szükséges. Felhasználási terület: Fém házas tápegység a 12/24 Voltos, LED modulok, LED szalagok, LED lámpák üzemeltetéséhez. Rendkívül vékony kivitelű tápegység, mely kialakításának köszönhetően, szűkebb, nehezebben elérhető helyeken is felhasználható. Információk a termékről: - A táp működése nagyobb hanghatással járhat, ezért javasoljuk a szerelődoboz használatát. - Fémház gondoskodik a termék hűtéséről. - Csatlakozó a földelés bekötéséhez is. - IP20 szabvánnyal rendelkezik.
| Termék ID: | #2554426 |
| EAN kód: | 5999569616720 |
| Anyag: | Alumínium |
| Feszültség (V): | 24 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 29 mm |
| Mélység (mm): | 63 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +15℃ - +50℃ |
| Névleges áram (A): | Max 12.5 A |
| Szélesség (mm): | 208 mm |
| Szín: | Szürke |
| Teljesítmény (W): | Max 300 W |