Elmark - 22W 4000K-4300K 230V LED modul ufo lámpába Elmark (ELM 99LED768)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2553003 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 2200 Lumen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D:270 x 25 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 22W |