EMOS - Szalag Pvc 19/20 Zöld-sárga (f61925)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #2550302 |
| EAN kód: | 8595025342430 |
| Anyag: | Műanyag |
| IP védettség: | IP65 |
| Magasság (mm): | 0.13 mm |
| Mélység (mm): | 19 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -25℃ - +90℃ |
| Szélesség (mm): | 20000 mm |
| Szín: | Sárga, Zöld |