Fekete Alumínium El-Takaró profil Széles Led profilokhoz 2, 02 méteres (MODI-25)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551325 |
| Cikkszám: | LUMINES-MODI2-CZ |
| EAN kód: | 5904405917664 |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 12.4 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 2 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 7.3 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 16 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 4 |
| Termékek: | Led profil |