Kanlux - MODv2 LED 19W-NW LED modul, 4000K, 2100lm, mágnes rögzítőkkel, átmérő 165mm 29303 (29303)
0 / 5
0 / 5
MODv2 LED 19W-NW LED modul 29303 KANLUXKanlux MOD LED egy professzionális LED modul, amit a régi típusú izzóval szerelt lámpatestek átalakításához terveztek. A modul a legújabb technológiával készült és könnyen szerelhető. A Kanlux MOD LED magas minőségű SMD LED diódákat tartalmaz, amelyeket kimagasló energiahatékonyság és hosszú élettartam jellemez. Adatlap https://www. kanlux. com/hu/termek/29303/MODv2-LED-19W-NW
| Termék ID: | #2549973 |
| Átmérő: | 165 mm |
| Bekapcs/kikapcs ciklusok száma: | ≥15000 |
| Fényáram: | 1900 lm |
| Fényerőszabályozható: | nem |
| Fényforrás névleges élettartama [h]: | 18000 |
| Forma: | körszelvény |
| Lámpateljesítmény: | 19 W |
| Magasság: | 30 mm |
| Névleges feszültség [V]: | 220-240 AC |
| Sugárzási szög: | 170° |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |