LED Alumínium Profil Beépíthető [GAUDI] Fehér 2, 02 méter (GAUDI-24)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2554586 |
| Cikkszám: | LUMINES-GAUDI2-B |
| EAN kód: | 5904405930335 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 1 x 12 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTÉSI MÉLYSÉG: | 12 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 12,0 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 13 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,2 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 2 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 14,6 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 41,8 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 3 |
| Termékek: | Led profil |