LED Alumínium Profil Beépíthető [GAUDI] Fekete 3 méter (GAUDI-35)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551672 |
| Cikkszám: | LUMINES-GAUDI3-CZL |
| EAN kód: | 5904405930397 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 1 x 12 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTÉSI MÉLYSÉG: | 12 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 12,0 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 13 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,2 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 3 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 14,6 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 41,8 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 4 |
| Termékek: | Led profil |