LED Alumínium Profil Beépíthető [GEMI] Natúr 2, 02 méter (GEMI-21)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551380 |
| Cikkszám: | LUMINES-GEMI2-SUR |
| EAN kód: | 5904405930687 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 2 x 13 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTÉSI MÉLYSÉG: | 11 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 4 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 24,6 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,2 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 2 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 13 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 35,2 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 1 |
| Termékek: | Led profil |