LED Alumínium Profil Beépíthető [HIRO] Fekete 1 méter (HIRO-15)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551858 |
| Cikkszám: | LUMINES-HIRO1-CZL |
| EAN kód: | 5904405929773 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 2 x 12 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTÉSI MÉLYSÉG: | 12 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 12,1 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 24,6 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,2 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 1 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 14,7 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 57,4 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 4 |
| Termékek: | Led profil |