LED Alumínium Profil Beépíthető [HIRO] Fekete 3 méter (HIRO-35)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551918 |
| Cikkszám: | LUMINES-HIRO3-CZL |
| EAN kód: | 5904405929797 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 2 x 12 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTÉSI MÉLYSÉG: | 12 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 12,1 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 24,6 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,2 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 3 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 14,7 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 57,4 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 4 |
| Termékek: | Led profil |