LED Alumínium Profil Beépíthető [PLATO] Natúr 1 méter (PLATO-11)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552643 |
| Cikkszám: | LUMINES-PLATO1-SUR |
| EAN kód: | 5904405930076 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 2 x 12 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTÉSI MÉLYSÉG: | 13,4 mm |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 12,2 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 27,2 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,2 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 1 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 14,6 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 51,6 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 1 |
| Termékek: | Led profil |