LED Alumínium Profil Duplasoros (DUAL) Bronz 2, 02 méter (DUAL-23)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552687 |
| Cikkszám: | LUMINES-DUAL2-I |
| EAN kód: | 5904405900031 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 2 x 12 mm |
| FÜGGESZTHETŐ: | Rögzítővel |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 24,6 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,3 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 2 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 10,5 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 27,4 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 5 |
| Termékek: | Led profil |