LED Alumínium Profil Duplasoros (DUAL) Natúr 3 méter (DUAL-31)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2554454 |
| Cikkszám: | LUMINES-DUAL3-SUR |
| EAN kód: | 5904405900130 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 2 x 12 mm |
| FÜGGESZTHETŐ: | Rögzítővel |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 24,6 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,3 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 3 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 10,5 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 27,4 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 1 |
| Termékek: | Led profil |