LED Alumínium Profil Lépésálló [RUNO] Fekete 1 méter (RUNO-15)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551693 |
| Cikkszám: | LUMINES-RUNO1-CZL |
| EAN kód: | 5904405921043 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 1 x 10 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 10,6 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 2 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 1 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 17,5 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 20 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 4 |
| Termékek: | Led profil |