LED Alumínium Profil SORGA Fehér 1 méter (SORGA-14)
0 / 5
0 / 5
A termék telepítését kizárólag szakavatott személy végezze. A telepítésből adódó esetleges hibákért felelősséget nem vállalunk. Ne felejtsd el a led profil fel- vagy beszereléséhez szükséges tartozékokat sem! Itt megtalálod, hogy mire lesz még szükséged ehhez a termékhez: Takaróprofilok (diffúzorok)VégzárókRögzítők Az ledprofilok a beleragasztott led szalagoknak azon felül, hogy ízléses megjelenést biztosítanak, gondoskodnak a led szalagok hűtéséről, külső behatások, sérülések elleni védelméről is. A LUMINES SORGA építészeti profil világítási rendszerek kiépítése céljából lett kialakítva, hogy akár nyolc LED szalagot is elhelyezhessük benne, ami által a kívánt fényhatás megvalósítható. Belső befogadó mérete megfelelő az öntapadós beltéri SMD3528 és SMD5050 fénysorokhoz, valamint az erős fényű 2835 szalagokhoz is! A led alu profilok elsődleges szerepe, hogy megfelelő hűtéssel lássa el a led szalagot, de nem utolsó sorban design és fényszórási feladatot is ellátnak. A led szalag élettartamát nagyban növeli a megfelelő hűtés. Az általunk forgalmazott led alu profilok natúr, ezüst, fekete, fehér és bronz színben kaphatóak. Minden led alu profilunkhoz kapható rögzítő, végzáró és takaró plexi:A takaró plexi átlátszó, opál és tejfehér kivitelben kapható. A kellő fényerő eléréséhez vegye figyelembe, hogy egyes takaró plexik jelentősen csökkentik a led szalag fényerejét. A led alu profilok kiválasztásánál mindig vegye figyelembe, hogy különböző szélességű led szalagok vannak és ennek megfelelően válassza ki a megfelelő szélességű profilt is. Anyaga: Alumínium Színválaszték: - eloxált ezüst, - lakkozott fehér (RAL9016) - eloxált fekete (RAL9005 mat) A profil nem tartalmazza a takaróprofilt sem a végzárót! Választható tartozékok: - Double takaróprofil (diffúzor) PMMA anyagból - víztiszta, tejfehér vagy opál színekben - Lyukas- és Teli végzáró, ezüst és fehér színekben, alumíniumból Szalag használat: Belső méret: 84,8mmx29,5mm Beleilleszthető ledszalag maximális szélessége: 84,8mm-ig. SORGA profilrendszerÖsszeállított SORGA profilrendszerSORGA profil rögzítése, szerelvényezése és toldása Az alábbi linken megtekinteheti teljes termék skálánk kínálatát, valamint pár hasznos tippet és ötletet a profilok és tartozékaik felhasználására: Katalógus letöltése !
| Termék ID: | #2551521 |
| Cikkszám: | LUMINES-SORGA1-B |
| EAN kód: | 5902973366402 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 6 x 12 mm |
| FÜGGESZTHETŐ: | Saját sín |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 14,9 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 84,8 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,45 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 1 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 43,7 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 117,6 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 3 |
| Termékek: | Led profil |