Led Modul 1db 2X2835 led 1.2W sorolható vízálló Meleg fehér (NOVA-2-WW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551187 |
| Fényerő: | 96 lm |
| Fényerő (lm): | 96 lm |
| Garancia időtartama: | 5 év |
| IP Védettség: | IP65 |
| Led Chip típusa: | 2835 |
| LED chipek száma: | 2 |
| Méret: | 58 x 18 x 8 mm |
| Működési feszültség: | 12V DC |
| Színhőmérséklet: | Meleg fehér (2700-3000K) |
| Szórásszög: | 170° |
| Teljesítmény: | 1.2 Watt |
| Termékek: | Led Modul |
| Várható élettartam: | 50 000 üzemóra |