Masterled - LUXO Linea 12W 4000K fehér mágneses sínes lámpa 48V MasterLED (LEDM 1753)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2554672 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 720 Lumen |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | L: 222/W: 25/H: 27,5 mm |
| Működtető feszültség: | 48V |
| Sugárzási szög: | 90° |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 12W |