Masterled - LUXO Linea 6W 4000K mágneses sínes lámpa 48V MasterLED (LEDM 0639)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550924 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 480 Lumen |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | L: 1214/W: 25/H: 27,5 mm |
| Működtető feszültség: | 48V |
| Sugárzási szög: | 24° |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 6W |