Masterled - LUXO Mars 10W 4000K fehér mágneses sínes függő lámpa 48V MasterLED (LEDM 0391)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550579 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 800 Lumen |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | L: 1100/W: 114,5/H: 100 mm |
| Működtető feszültség: | 48V |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 10W |