Masterled - LUXO Spot 7W 4000K mágneses sínes lámpa 48V MasterLED (LEDM 0195)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2554225 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 560 Lumen |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | L: 114,5/W: 30/H: 120 mm |
| Működtető feszültség: | 48V |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 7W |