MEAN WELL - 60W 42V 0-1, 42A dimmelhető LED tápegység Mean Well (LPF 60D 42)
0 / 5
0 / 5
Egykimenetes Mean Well tápegység Class 2 Vin: 90-305 VAC/127-431 VDC, Vout: 42 VDC / 0-1.43A dimmelhető (1-10vDC, PWM kontrollerrel vagy potméterrel)
Teljesítmény: 60W
Tokozás Jellege: Műanyag tokozott
Zavarszűrés: PFC
| Termék ID: | #2549744 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | 1-10vDC, PWM kontrollerrel vagy potméterrel |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP67 |
| Méret: | L:162.5/W:43.5/H:32 mm |
| Működtető feszültség: | 42V |
| Teljesítmény: | 60W |