MEAN WELL - EDR-120-12 Tápegység Sínre szerelhető DC 12V, 10A, 120W, 90-264VAC, 127-370VDC (EDR-120-12)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551776 |
| Cikkszám: | EDR-120-12 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 10 A |
| Kimeneti feszültség: | 12V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Sínre szerelhető |
| Teljesítmény: | 120 W |