MEAN WELL - HDR-100-12N Tápegység Sínre szerelhető DC 12V, 7, 5A, 90W, 85-264VAC, 120-370VDC (HDR-100-12N)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550134 |
| Cikkszám: | HDR-100-12N |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 7.5 A |
| Kimeneti feszültség: | 12V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Sínre szerelhető |
| Teljesítmény: | 90 W |