MEAN WELL - HDR-15-24 Tápegység Sínre szerelhető DC 24V, 0, 63A, 15W, 85-264VAC, 120-370VDC (HDR-15-24)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2554659 |
| Cikkszám: | HDR-15-24 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 0.63 A |
| Kimeneti feszültség: | 24V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Sínre szerelhető |
| Teljesítmény: | 15 W |