MEAN WELL - HDR-15-5 Tápegység Sínre szerelhető DC 5V, 2, 4A, 12W, 85-264VAC, 120-370VDC (HDR-15-5)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552971 |
| Cikkszám: | HDR-15-5 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 2.4 A |
| Kimeneti feszültség: | 5V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Sínre szerelhető |
| Teljesítmény: | 12 W |