MEAN WELL - LRS-75-36 Tápegység Panelre szerelhető DC 36V, 2, 1A, 76W, 85-264VAC, 120-373VDC (LRS-75-36)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551614 |
| Cikkszám: | LRS-75-36 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 2.1 A |
| Kimeneti feszültség: | 36V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 76 W |