MEAN WELL - MDR-40-12 Tápegység Sínre szerelhető DC 12V, 3, 3A, 40W, 85-264VAC, 120-370VDC (MDR-40-12)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2554181 |
| Cikkszám: | MDR-40-12 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 3.3 A |
| Kimeneti feszültség: | 12V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Sínre szerelhető |
| Teljesítmény: | 40 W |