MEAN WELL - MDR-60-5 Tápegység Sínre szerelhető DC 5V, 10A, 50W, 85-264VAC, 120-370VDC (MDR-60-5)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549028 |
| Cikkszám: | MDR-60-5 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 10 A |
| Kimeneti feszültség: | 5V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Sínre szerelhető |
| Teljesítmény: | 50 W |