MEAN WELL - NDR-120-48 Tápegység Sínre szerelhető DC 48V, 2, 5A, 120W, 90-264VAC, 127-370VDC (NDR-120-48)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550012 |
| Cikkszám: | NDR-120-48 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 2.5 A |
| Kimeneti feszültség: | 48V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Sínre szerelhető |
| Teljesítmény: | 120 W |