MEAN WELL - NDR-240-48 Tápegység Sínre szerelhető DC 48V, 5A, 240W, 90-264VAC, 127-370VDC (NDR-240-48)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550044 |
| Cikkszám: | NDR-240-48 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 5 A |
| Kimeneti feszültség: | 48V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Sínre szerelhető |
| Teljesítmény: | 240 W |