MEAN WELL - RS-25-15 Tápegység Panelre szerelhető DC 15V, 1, 7A, 26W, 88-264VAC, 125-373VDC (RS-25-15)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552102 |
| Cikkszám: | RS-25-15 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 1.7 A |
| Kimeneti feszültség: | 15V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 26 W |