MEAN WELL - RSP-100-3.3 Tápegység Panelre szerelhető DC 3, 3V, 20A, 66W, 85-264VAC, 120-370VDC (RSP-100-3p3)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549758 |
| Cikkszám: | RSP-100-3.3 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 20 A |
| Kimeneti feszültség: | 3.3V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 66 W |