MEAN WELL - RSP-100-48 Tápegység Panelre szerelhető DC 48V, 2, 1A, 101W, 85-264VAC, 120-370VDC (RSP-100-48)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552338 |
| Cikkszám: | RSP-100-48 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 2.1 A |
| Kimeneti feszültség: | 48V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 101 W |