MEAN WELL - RSP-1000-27 Tápegység Panelre szerelhető DC 27V, 37A, 1000W, 90-264VAC, 127-370VDC (RSP-1000-27)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2554149 |
| Cikkszám: | RSP-1000-27 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 37 A |
| Kimeneti feszültség: | 27V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 1000 W |