MEAN WELL - RSP-150-7.5 Tápegység Panelre szerelhető DC 7, 5V, 20A, 150W, 85-264VAC, 120-370VDC (RSP-150-7p5)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549326 |
| Cikkszám: | RSP-150-7.5 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 20 A |
| Kimeneti feszültség: | 7.5V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 150 W |