MEAN WELL - RSP-1500-5 Tápegység Panelre szerelhető DC 5V, 240A, 1200W, 90-264VAC, 127-370VDC (RSP-1500-5)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552305 |
| Cikkszám: | RSP-1500-5 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 240 A |
| Kimeneti feszültség: | 5V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 1200 W |